A A A

Efapel_sprostowanie...

W nawiązaniu do artykułów sponsorowanych, które ukazały się w ostatnim czasie w kilku pismach wnętrzarskich, między innymi w 'Kuchni i Technice', artykułach publikowanych na życzenie i będących autorstwa firmy EFP Polska, pragniemy zdementować nieprawdziwą informację, jakoby marka Efapel pojawiła się na polskim rynku w tym roku. Jak doskonale wiadomo wielu naszym klientom i współpracującym z nami architektom, projektantom, czy hurtowniom, marka ta jest obecna w Polsce od ponad trzech lat, wprowadzona na polski rynek przez firmę Nota Bene jeszcze na początku naszej działalności i skutecznie rozpowszechniana, czego dowodem jest rosnąca od dwóch lat nasza sieć dystrybucji tej marki.
Naszym dotychczasowym Klientom i Partnerom bardzo dziękujemy za Ich wkład w rozpowszechnianie produktów i marki firmy Efapel w Polsce, a wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do współpracy.
Joanna i Mariusz Wzorek
Galeria NOTA BENE
 
Nota-bene to zarówno hurtownia elektryczna, jak i sklep elektryczny we Wrocławiu. W szczególności polecamy wysokiej jakości oświetlenie oraz różnorodne artykuły elektryczne. Sklep z oświetleniemWrocław – Zapraszamy.